Nowe Projekty – Baza Usług Rozwojowych

Nowe Projekty – Baza Usług Rozwojowych

Z dumą prezentujemy dwa innowacyjne projekty realizowane przez Wojewódzki Urząd Pracy w Kielcach: “Pracownikiem Firmą – Kapitałem Firmy. Postaw na Jego Rozwój z Bazą Usług Rozwojowych” oraz “Buduj Swoją Przyszłość – Baza Usług Rozwojowych.” Oba projekty są współfinansowane z Funduszy Europejskich dla Świętokrzyskiego na lata 2021-2027.

 

Kto może skorzystać z projektów?

Projekty są otwarte dla wszystkich, którzy pragną podnosić swoje umiejętności i kompetencje. Jeśli marzysz o rozwijaniu swojego potencjału, ta okazja jest dla Ciebie. Dołącz do projektu i skorzystaj z dofinansowania na usługi rozwojowe dostępne poprzez Bazę Usług Rozwojowych.

 

Celem obu projektów jest umożliwienie skorzystania z usług rozwojowych z dofinansowaniem lub refundacją, sięgającą od 75% do nawet 90% kosztów.

 

Terminy i jak się zarejestrować?

Rejestracja rozpoczyna się 18 grudnia 2023 r. i trwa do 4 stycznia 2024 r. (od 8:00 do 16:00). Aby się zarejestrować, odwiedź stronę Bazy Usług Rozwojowych i aplikuj.

 

Co zyskasz?

Dofinansowanie na usługi, które przyspieszą osiągnięcie Twoich celów rozwojowych, w tym rozszerzą Twoją wiedzę cyfrową. Dodatkowo, otrzymasz wsparcie w budowaniu motywacji do rozwoju, zrozumieniu swoich potrzeb, wyborze odpowiednich usług rozwojowych, a także uzyskasz walidację i certyfikację nabytych umiejętności.

 

Oferta kursów i szkoleń:

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kursów i szkoleń z możliwością zdobycia kwalifikacji rynkowych na Bazie Usług Rozwojowych.

 

Kontakt:

Więcej informacji o szkoleniach, doradztwie i dofinansowaniu uzyskasz pod numerem telefonu: 792 001 138 lub napisz do nas na adres e-mail: biuro@thetakielce.pl.

 

Nie przegap szansy na zmianę! Podziel się informacją, bo razem budujemy lepszą przyszłość!

Skip to content