Informacje
TerminZależne od ilości zgłoszeń
Ilość godzin kursu80 godzin
StatusTrwa nabór
Miejsce kursuul. Skrajna 76A

Opis

Zajęcia odbywają się przy ul. Skrajnej 76A, przy jednej z bocznych ścian budynku, Panowie pod okiem instruktora montują i demontują dwa typy rusztowań. Kursanci otrzymują zakres zadań, które będą obowiązywały przy egzaminie praktycznym. Kursanci otrzymują na zajęciach materiały do nauki oraz na własność podręcznik: Kazimierz Wysocki, Rusztowania w budownictwie. Budowa i eksploatacja.  Do dyspozycji kursantów jest darmowy parking oraz barek z gorącymi i zimnymi napojami (kawa, herbata, woda mineralna) wraz z poczęstunkiem formie ciastek. Wszystkie zajęcia odbywają się na terenie Ośrodka.

Certyfikacja

 Egzamin państwowy odbywa się przed komisją z Sieć Badawcza Łukasiewicz Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego w Warszawie w terminie ustalonym z przewodniczącym komisji egzaminacyjnej. Egzamin państwowy rozpoczyna się od części praktycznej- każdy ma zadane min. 2-3 pytania i zadanie do wykonania przy rusztowaniu. Teoria- po pozytywnie zdanym egzaminie praktycznym, rozmowa na sali egzaminacyjnej z członkiem komisji po wylosowaniu zestawu 6 pytań. Aby uzyskać pozytywny wynik z egzaminu teoretycznego i tym samym z całego egzaminu, należy odpowiedzieć dobrze na min. 4 pytania. Uprawnienia, po pozytywnie zdanym egzaminie, są wpisywane do Książki Operatora Maszyn Roboczych. 

  Karta zgłoszenia Wniosek   Oferta

W celu zapisania się Proszę wypełnić formularz online poniżej bądź pobrać go, wypełnić a następnie wysłać na biuro@thetakielce.pl


Skip to content