Informacje
TerminIV kw. 2022 , I kw. 2023
Ilość godzin kursu160 godzin
StatusTrwa nabór
Miejsce kursuStacjonarnie (ul.Leszczyńska 45, Kielce)

Opis kursu

Osoba posiadająca kwalifikację „Projektowanie grafiki komputerowej” jest przygotowana do samodzielnego wykonania projektu graficznego z przeznaczeniem do publikacji elektronicznej lub w formie druku. Wykorzystując znajomość teoretycznych podstaw projektowania grafiki komputerowej, na podstawie wymagań zleceniodawcy proponuje rozwiązania dotyczące treści i formy projektu graficznego. Pozyskuje materiały graficzne i tekstowe od klienta oraz korzysta z materiałów graficznych dostępnych na rynku, zgodnie z zasadami praw autorskich. Tworzy projekt graficzny i przygotowuje go do publikacji elektronicznej lub w formie druku. W trakcie wykonywania zadań zawodowych uwzględnia potrzeby i preferencje klientów albo pracodawców i zleceniodawcy, przygotowując projekty zgodnie z obowiązującymi standardami i wymaganiami technicznymi.

Efekty nauki

Zestawy efektów uczenia się

Zestaw 1: Planowanie projektu graficznego
1. Analizuje wymagania zleceniodawcy dotyczące projektu graficznego i proponuje rozwiązania
2. Omawia teoretyczne podstawy projektowania grafiki komputerowej

Zestaw 2: Tworzenie projektu graficznego
1. Pozyskuje materiały graficzne
2. Przygotowuje projekt do publikacji
3. Przygotowuje projekt graficzny

Certyfikacja

Po ukończeniu kursu kandydat przystępuje do egzaminu przez instytucje kwalifikującą. Po uzyskaniu wyniku pozytywnego otrzymuje on Certyfikat oznaczony literami PRK który jest uznawany w całej Polsce i uprawnia do wykonywania pracy Grafika komputerowego.

KWALIFIKACJE RYNKOWE W ZSK - PRK 4

W celu zapisania się Proszę wypełnić formularz online poniżej bądź pobrać go, wypełnić a następnie wysłać na biuro@thetakielce.pl

  Karta zgłoszenia   Oferta

Skip to content