Informacje
TerminZależne od ilości zgłoszeń
Ilość godzin kursu36 godzin
StatusTrwa nabór
Miejsce kursuul. Skrajna 76

Opis kursu

Teoria odbywa się w salach na terenie Ośrodka przy ul. Skrajnej 76 A. Kursanci otrzymują niezbędne materiały szkoleniowe, testy przydatne przy nauce. Egzamin teoretyczny odbywa się ustnie, dlatego Panowie są odpytywani na zajęciach i ewentualnie przed egzaminem w celu sprawdzenia stopnia przygotowania. Zajęcia odbywają się na poligonie przy ul. Skrajnej 76. Panowie uczą się w obecności instruktora czynności obowiązkowych przy maszynie oraz zadań wymaganych na egzaminie praktycznym oraz w pracy na stanowisku operatora. Kursanci otrzymują na zajęciach materiały do nauki oraz na własność podręcznik: Operator pilarki do ścinki drzew, J. Basiński.

Do dyspozycji kursantów jest darmowy parking oraz barek z gorącymi i zimnymi napojami (kawa, herbata, woda mineralna) wraz z poczęstunkiem formie ciastek. Wszystkie zajęcia odbywają się na terenie Ośrodka.

Certyfikacja

Egzamin państwowy odbywa się przed komisją z Sieć Badawcza Łukasiewicz Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego w Warszawie w terminie ustalonym z przewodniczącym komisji egzaminacyjnej. Egzamin państwowy rozpoczyna się od części praktycznej- każdy ma zadane 2-pytania z części obsługowej oraz 1 zadanie technologiczne. Teoria- po pozytywnie zdanym egzaminie praktycznym, rozmowa na sali egzaminacyjnej z członkiem komisji po wylosowaniu zestawu 6 pytań. Aby uzyskać pozytywny wynik z egzaminu teoretycznego i tym samym z całego egzaminu, należy odpowiedzieć dobrze na min. 4 pytania. Uprawnienia, po pozytywnie zdanym egzaminie, są wpisywane do Książki Operatora Maszyn Roboczych.

  Karta zgłoszenia Wniosek   Oferta

W celu zapisania się Proszę wypełnić formularz online poniżej bądź pobrać go, wypełnić a następnie wysłać na biuro@thetakielce.pl


Skip to content